Po godzinach

 

 

 

 

PRZYJĘCIA FIRMOWE

 

Celebrujemy Święta Wielkanocne oraz Święta Bożego Narodzenia, organizując przyjęcia w trakcie których, możemy się spotkać i porozmawiać przy świątecznym stole. Dodatkowo, co jakiś czas organizujemy również mniej oficjalne wydarzenia, jak np. imprezy integracyjne. Motywem przewodnim ostatniego takiego spotkania firmowego były „Subkultury” a nasi Pracownicy wraz z Kadrą Kierowniczą wykazali się niezwykłą kreatywnością przygotowując przebrania zgodne z tematem imprezy.

 

 

 

WYJŚCIA INTEGRACYJNE

 

Zgrany zespół oraz pozytywne relacje między jego członkami to podstawowy sukces każdej firmy. Mocno wspieramy więc inicjatywy mające na celu zintegrowanie grup Pracowników, takie jak np.:

 

  • wspólne rozwiązywanie zagadek w ramach Escape room;
  • rozgrywki w kręgle w ramach poszczególnych działów firmy;
  • wspólne wyjścia do restauracji/kawiarni.

 

 

WSPÓLNE HOBBY

 

 

 

PIŁKA NOŻNA

 

 

Kancelaria jako Pracodawca wspiera również pomysły i hobby Pracowników takie jak np. piłka nożna. W ramach firmy stworzyliśmy wewnętrzną drużynę piłkarską, która aktywnie i z sukcesami uczestniczy w meczach ligi biznesowej. Nasi piłkarscy Przedstawiciele, regularnie trenują na hali, czego efektem jest kolekcja pucharów zdobytych w ramach międzyfirmowych rozgrywek.

 

 

 

 

 

Dobra atmosfera w pracy, zgrany zespół i wspólne pasje to wartości, do których dążymy w Grupie PANFIL i kierując się tymi wytycznymi każdego dnia staramy się poprawiać jakość i warunki pracy naszym Pracownikom.