Kogo szukamy

 

Szukamy osób, które razem z nami będą budować sukces Kancelarii Prawniczej Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.. Specjalizujemy się m.in. w odzyskiwaniu należności i właśnie w tym obszarze najczęściej poszukujemy kandydatów do pracy.

 

Zapraszamy do współpracy prawników, którzy chcieliby rozwijać się w zakresie windykacji należności na etapie: polubownym, sądowym lub egzekucyjnym.

 

 

Szukamy osób, które chciałyby się zajmować np.:

 

 

  • telefoniczną windykacją należności i poszukiwaniem kontaktów do dłużników;
  • odzyskiwaniem wierzytelności na drodze postępowania sądowego w tym m.in.: przygotowywaniem pism procesowych i występowaniem w charakterze pełnomocnika w postępowaniach sądowych;
  • odzyskiwaniem wierzytelności na drodze postępowania egzekucyjnego w tym m.in.: przygotowywaniem pism i wniosków do kancelarii komorniczych oraz monitorowaniem spraw w celu efektywnego odzyskania należności na ostatnim etapie procesu windykacyjnego, 

 

w ramach następujących działów:

 

            
 

 

 

 

Chętnie podejmiemy również współpracę z kandydatami specjalizującymi się w innych dziedzinach zawodowych niż prawo. Poszukujemy osób, które chciałyby się razem z nami rozwijać w naszych wewnętrznych działach wsparcia: 

 

 

 

 

 

W Kancelarii Prawniczej Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. jesteśmy otwarci na rozmowy zarówno z osobami doświadczonymi, jak i z osobami, które szukają swojego pierwszego zatrudnienia lub praktyk czy staży. Wszystkich kandydatów zainteresowanych podjęciem z nami współpracy zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat procesu rekrutacyjnego w Kancelarii oraz aktualnymi ofertami pracy.