Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa powstała w 2003 r. i obecnie należy do wiodących w Polsce podmiotów specjalizujących się w obsłudze prawnej oraz dochodzeniu należności na każdym etapie.

 

Lata doświadczeń we współpracy z renomowanymi instytucjami dają gwarancję rzetelności i najwyższych standardów zawodowych naszych  prawników. Świadczymy usługi doradztwa prawnego w każdym obszarze prowadzenia działalności, reprezentując naszych Klientów przed urzędami oraz sądami wszystkich instancji.

 

W grupie ponad stu osiemdziesięciu pracowników Kancelarii są m.in.: radcowie prawni, adwokaci, biegli rewidenci, aplikanci radcowscy i adwokaccy, a także eksperci z wielu dziedzin.

 

Kluczowym dla nas jest rozumienie zarówno prawnych, jak i biznesowych potrzeb naszych Klientów, dlatego zwracamy szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdej sprawy.

 

Kancelaria od dnia 19 sierpnia 2014 r. posiada certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie "Dochodzenie należności na etapie przedsądowym, sądowym, przezdegzekucyjnym i egzekucyjnym".